Стани премиум член, добиј куп бенефити и поддржи ја работата на IT.mk!
  • Важно
    Имате проблем со најава или регистрација на it.mk?
    Побарајте го решението на вашиот проблем ТУКА!

mwe

  1. Нема Слика

    Ново Cooler Master MWE 750W BRONZE - V2

    Го продавам напојувањето од насловот. Го земав за проба на хардвер ама немам потреба веќе од него. Гаранција 1050 денови од вчера. Напојувањето е купено како BULK и не доаѓа со кутија. Кабелот за струја и неговите штрафови се сеуште неотворени. Затоа што немам кутија не можам по карго да...
На врв Дно