Стани премиум член и добиј попуст на 2000+ производи и куп други бенефити!
  • Важно
    Имате проблем со најава или регистрација на it.mk?
    Побарајте го решението на вашиот проблем ТУКА!

multi-split

  1. Toshiba multi-split inverter so 5 vnatreshni

    Toshiba multi-split inverter so 5 vnatreshni

    Се продава користен, исправен Тошиба мулти-сплит инвертер систем со 5 внатрешни единици. Надворешна единица: RAS-5M34S3AV-E, 10.0кв ладење, 12.0кв греење Внатрешни единици: 4 x RAS-B10N3KV2-E1 1 x RAS-B13N3KV2-E1 (Сузуми) Фреон R410a. Пумпите за кондензат од сликите се достапни и се продаваат...
На врв Дно