Стани премиум член, добиј куп бенефити и поддржи ја работата на IT.mk!
  • Важно
    Имате проблем со најава или регистрација на it.mk?
    Побарајте го решението на вашиот проблем ТУКА!

мрежен

  1. Нема Слика

    Гигабитна мрежна картичка со 4 LAN RJ45 порти

    Доколку има некој гигабитна мрежна картичка со 4 LAN RJ45 порти за продавање пишете. Исто така картичката треба да биде со low profile bracket. Пребарав низ нашиве продавници ништо нема.
На врв Дно