Стани премиум член и добиј попуст на 2000+ производи и куп други бенефити!
  • Важно
    Имате проблем со најава или регистрација на it.mk?
    Побарајте го решението на вашиот проблем ТУКА!

mreza

  1. Нема Слика

    Powerline Ethernet адаптер Zyxel G.hn 2 (сет од 2).

    Продавам 2xPowerline Ethernet адаптер, Zyxel G.hn 2, го користев пола година низ дома како солуција за стабилна конекција за HTPC, веќе не ми треба зашто се префрлив на Mesh WiFi (TP Link Deco m4). Појаснување: Овие адаптери служат за да искористите кабел за струја (штекер) како кабел за...
На врв Дно