• Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

  Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.

mp3

 1. Miki98

  Предлог за MP3 плеер

  Здраво другари Имате ли Мп3 плеер ? Со мемориска картичка да прима до 128гб? од каде можам да нарачам во мк? Ке се користи за спорт,трчање итн. Благодарам однапред.
 2. Luxell

  Избор на MP3 / MP4 плеер?

  Се мислам да земам некој MP3/MP4 плеер,просечен не нешто скапо онака колку да брка работа.Е сега разгледав што нудат кај нас на лагер и не би знаел што да изберам,еве ова се понудите ако имате и некој друг предлог слободно. http://www.anhoch.com/category/387/mp34-pleeri-i-diktafoni...
На врв Дно