• Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

    Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.

motorola

  1. temelk4

    Проценка Продавам Motorola One Macro нов

    Нов Motorola One Macro со гаранција од А1. CAMERA 13 MP(wide) 2 MP(macro) 2 MP(depth) SELFIE CAMERA 8 MP Android 9.0 DISPLAY Size 6.2 inch MEMORY 64GB 4GB RAM Fingerprint 4000 mAh battery Понудете цена Линкче од телефонот со спецификации Motorola One Macro - Full phone specifications
На врв Дно