Стани премиум член и добиј попуст на 2000+ производи и куп други бенефити!
  • Важно
    Имате проблем со најава или регистрација на it.mk?
    Побарајте го решението на вашиот проблем ТУКА!

moto

  1. Miki98

    Проблем со speaker,не ме слушаат.

    Здраво ит другари Налетав на еден телефон Motorola g8,каде што му сменив екранот и нова батерија,го уклучив и го пробав дали се работи симнав voice recorder и си го снимав мојот глас се чуеше све работеше. После откако го доби корисникот телефонот,ми пиша дека не го чујат на speaker,стиснува на...
На врв Дно