• Важно
    Имате проблем со најава или регистрација на it.mk?
    Побарајте го решението на вашиот проблем ТУКА!

motherboard; tr4; am4; lga1151

  1. Costigan_Jr

    Бази со матични плочи

    Следниве бази со матични плочи со детални спецификации можеби некому би му биле од корист. Содржат информации за кои е потребно доста рачно пребарување и губење време. Socket АМ4 матични плочи Socket TR4 матични плочи Socket LGA1151 матични плочи За оние кои сакаат да ги...
На врв Дно