Стани премиум член и добиј попуст на 2000+ производи и куп други бенефити!
  • Важно
    Имате проблем со најава или регистрација на it.mk?
    Побарајте го решението на вашиот проблем ТУКА!

монопол

  1. M@RKO

    Официјална лиценцирана македонска верзија на друштвенара игра Монопол

    Се подготвува да се пушти во Македонија македонска лицрнцирана верзија на друштвената игра Монопол. До сега сме инале можност да видиме разно разни Монопол македонски верзии но официјална лиценцирана до сега не. Оваа верзија колку што се информирав е дизајнирана во САД а печатена во...
На врв Дно