Стани премиум член и добиј попуст на 2000+ производи и куп други бенефити!
 • Важно
  Имате проблем со најава или регистрација на it.mk?
  Побарајте го решението на вашиот проблем ТУКА!

#monitor #stand

 1. Monitor/laptop stand Dormeo

  Monitor/laptop stand Dormeo

  Продавам Мonitor / Laptop stand Dormeo со УВ ламба за дезинфкеција на тастатурата и глувчето. без траги на користење го продавам бидејќи го сменив мониторот и не го користам
На врв Дно