Стани премиум член и добиј попуст на 2000+ производи и куп други бенефити!
  • Важно
    Имате проблем со најава или регистрација на it.mk?
    Побарајте го решението на вашиот проблем ТУКА!

#monitor

  1. Нема Слика

    LG 29UM58-P

    Здраво дечки, ќе ве замолам за проценка горенаведениот монитор зашто откако се преселив во друг стан и од тогаш никако да му најдам соодветно место и си стои некористен. Користен е во домашни услови за гејмање и работа во непушачка просторија. Нема гребнатинки ниту некакви оштетувања физички на...
На врв Дно