Стани премиум член и добиј попуст на 2000+ производи и куп други бенефити!
  • Важно
    Имате проблем со најава или регистрација на it.mk?
    Побарајте го решението на вашиот проблем ТУКА!

monitor 24" aoc g2590fx 1920x1080

  1. Нема Слика

    MONITOR 24" AOC G2590FX 1920x1080, 16:9,144HZ

    Ако може проценка за мониторов - MONITOR 24" AOC G2590FX 1920x1080, 16:9,144HZ. Мониторот е во одлична состојба, мислам дека нема потреба од слики. Ако некој е заинтересиран не е проблем ќе пуштам и слики. Доаѓа со оригинал кутија и сите додатоци. Има гаранција до 12 месец 2022 година во Нексио.
На врв Дно