Стани премиум член и добиј попуст на 2000+ производи и куп други бенефити!
  • Важно
    Имате проблем со најава или регистрација на it.mk?
    Побарајте го решението на вашиот проблем ТУКА!

мон

  1. ContentBot

    е-Дневникот ја отежна учебната година: направи огромен проблем за наставниците, учениците и родителите

    За време на целата година, наставниците и родителите имаа одредени проблеми со е-Дневникот, но ништо не може ни приближно да се спореди со проблемите и компликациите кои настанаа при крајот на годината. Прочитај повеќе @ е-Дневникот ја отежна учебната година: направи огромен проблем за...
На врв Дно