• Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

    Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.

mojprostor.mk

  1. M

    mojprostor.mk - Бесплатен огласник

    www.mojprostor.mk - Бесплатен огласник Почитувани, ова е мојот нов сајт за огласување. Ја отварам оваа тема бидејќи ми треба ваша помош. Кој има време да направи еден review и да ми каже што му се доапаѓа, а што не, би му бил благодарен. Иначе, сајтот е бесплатен за регистрација и дозволува...
На врв Дно