• Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

    Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.

#modsdontdeletemythreadpls

  1. WeiWuWei

    Збир на корисни работи

    Збир на корисни ствари, мислам на апликации/страници/блогови/програми и друго Мислам дека фали ваква тема на форумот, на форумов јас дознав за: Brave browser, Vivaldi browser блог DIY-Audio-Heaven програм - Minitool data recovery за овие корисни програмчиња Dimio's Software за maika.mk за...
На врв Дно