• Важно
    Имате проблем со најава или регистрација на it.mk?
    Побарајте го решението на вашиот проблем ТУКА!

модерирање

  1. Lokvan

    Прашања за критериумот на модерирање

    Пошто ми се бришат постови во Цензура решив да отворам овде една посебна тема, за да ја продолжиме бромансата со драгиот Флегма на едно место. Сметам дека е тоа подобро наместо да смараме на многу одделни теми и да ја уништуваме дискусијата. Всушност не, ме интересира ставот на управата на...
На врв Дно