Стани премиум член, добиј куп бенефити и поддржи ја работата на IT.mk!
  • Важно
    Имате проблем со најава или регистрација на it.mk?
    Побарајте го решението на вашиот проблем ТУКА!

model o

  1. Нема Слика

    Glorious Model O (Matte White)

    Се продава маус Glorious Model O (Matte White) 67 грама. Маусот е одлично козметички сочуван без гребнатини и оштетувања, редовно прочистуван, користен е околу 2 години, следи со кутијата и сите пропратни делови што одат во кутијата освен стикерите. Цена : 2300 денари.
На врв Дно