Стани премиум член и добиј попуст на 2000+ производи и куп други бенефити!
  • Важно
    Имате проблем со најава или регистрација на it.mk?
    Побарајте го решението на вашиот проблем ТУКА!

mobo

  1. zemakius

    Проблем Сите периферни уреди се исклучуваат и приклучуваат

    Добар ден, Сите уреди што ми се поврзани на компјутер случајно неколку пати во денот се исклучуваат и се приклучуваат (отприлика пола секунда седат исклулени). Компјутерот е 2-3години стар, ова почна да се случува претходниот месец. Уредите може да се поврзани директно на матична плоча или на...
На врв Дно