• Важно
  Имате проблем со најава или регистрација на it.mk?
  Побарајте го решението на вашиот проблем ТУКА!

mobilen

 1. iPhone 7 black 32gb full pack

  iPhone 7 black 32gb full pack

  Дечки ај проценка за телефончево сменето батерија нова, вака гланц е сочувано од Норвешка ми го донесе братучедка ми, отклучен фабрички на сите мрежи... еве и слики па ако фати око цената ќе иде на продажба. :)
 2. Глупав

  NFC Writer

  Барам инфо за квалитетна NFC апликација... Нешто прабарував ама не ми фатија око тие неколку што ги гледав... Колку опфаќа повеќе сетинзи на телефонот толку подобро... Ако има некој искуство нека сподели...
На врв Дно