Стани премиум член и добиј попуст на 2000+ производи и куп други бенефити!
 • Важно
  Имате проблем со најава или регистрација на it.mk?
  Побарајте го решението на вашиот проблем ТУКА!

mobile phone

 1. iPhone 7 black 32gb full pack

  iPhone 7 black 32gb full pack

  Дечки ај проценка за телефончево сменето батерија нова, вака гланц е сочувано од Норвешка ми го донесе братучедка ми, отклучен фабрички на сите мрежи... еве и слики па ако фати око цената ќе иде на продажба. :)
 2. Garfield'

  Заглавен во Google Account Frp Blackview s6

  Здраво пред некој ден само што се направи фабрички рестарт на телот. Blackview s6 и бара google acc. но овој аккаунт беше користен од друг и сега не се знае. Дали може некако да се избрише оваа frp на blackview s6 ? Барав и firmware за да го флешнам зада се избрише frp-то,но ненајдов ни е еден...
На врв Дно