Стани премиум член и добиј попуст на 2000+ производи и куп други бенефити!
  • Важно
    Имате проблем со најава или регистрација на it.mk?
    Побарајте го решението на вашиот проблем ТУКА!

mobile navigation xenforo footer

  1. Miki98

    Xenforo Mobile Navigation

    Здраво на сите. Ми треба помош,бидејќи внесував слики и други работи како html и css,не приметив дека само на една тема се мења,а на другите не. Неможам да најдам како го ставив mobile navigation на Light Тема,сакам и на Dark Тема да го ставам mobile navigation. Може некој да ми помогне?
На врв Дно