• Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

    Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.

mkd20

  1. Source441

    MKD20 Нов Македонски Видео Гејминг Подкаст

    MKD20 е гејминг подкаст каде четворица гејмери седнуваат на маса и ги дискутираат актуелните новости и збиднувања во (PC) гејминг сферата - или тангент разговори во зависност од желбите и интересите на присутните. Шоуто ќе се обиде да опфати широка плејада на теми поврзани со видео игрите и...
На врв Дно