• Важно
    Имате проблем со најава или регистрација на it.mk?
    Побарајте го решението на вашиот проблем ТУКА!

mkd20

  1. Source441

    MKD20 Нов Македонски Видео Гејминг Подкаст

    MKD20 е гејминг подкаст каде четворица гејмери седнуваат на маса и ги дискутираат актуелните новости и збиднувања во (PC) гејминг сферата - или тангент разговори во зависност од желбите и интересите на присутните. Шоуто ќе се обиде да опфати широка плејада на теми поврзани со видео игрите и...
На врв Дно