Стани премиум член и добиј попуст на 2000+ производи и куп други бенефити!
 • Важно
  Имате проблем со најава или регистрација на it.mk?
  Побарајте го решението на вашиот проблем ТУКА!

mirrorless

 1. Фото и видео опрема Nikon Z6 D4 D5

  Фото и видео опрема Nikon Z6 D4 D5

  Се продава користена, комплетно исправна фото и видео опрема. Може да се види и проба во секое време. Без замени. Договор околу цена само на лице место. DSLR Nikon D4 со 2 батерии - 1500E - 95k shutter count Nikon D5 со 2 батерии - 1500E - 411k shutter count Mirrorless Nikon Z6 со 1 батерија -...
 2. Нема Слика

  Купувам entry level DSLR/Mirrorless

  Нешто до 400 евра тело + објектив, понудете што имате.
 3. lazar.nikolov

  Сетап со Mirrorless камера за Live Streaming на Twitch

  Здраво екипа! Пробувам да направам сетап за стримање на Twitch и неможам баш да ги најдам сите компоненти што ќе ми требаат. Се мислам да земам Canon M50, ама од друга страна незнам кај да најдам dummy батерија адаптер за постојано напојување и HDMI Capture Card. Има некој искуство со правење...
На врв Дно