Стани премиум член и добиј попуст на 2000+ производи и куп други бенефити!
 • Важно
  Имате проблем со најава или регистрација на it.mk?
  Побарајте го решението на вашиот проблем ТУКА!

mirror

 1. Chromecast streaming

  Chromecast streaming

  Се продаван ново некористено Chromecast (копија). Се поврзува на hdmi, а се напојува со micro usb.
 2. zeroscience

  PoC||GTFO - .mk mirror

  International Journal of PoC||GTFO - .mk mirror Линк: International Journal of PoC||GTFO :monster: PoC||GTFO | No Starch Press
 3. Costigan_Jr

  Препорака за Mirror backup софтвер

  Ми треба софтвер кој ќе врши мониторинг на дефиниран фолдер од кој првично ќе направи бекап. Секоја промена која ќе настане во мониторираниот фолдер да биде извршена и во бекапот. Главниот фолдер ќе биде на еден диск, бекапот на друг. Целта е да имам бекап на податоците постојано. Би било згодно...
На врв Дно