• Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

    Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.

mining rig

  1. Miki98

    Рамки за склопување на риг

    Здраво Од каде може да се најдат рамки за риг во македонија или надовр од мк? Вакво нешто имаа ли во мк?
На врв Дно