Стани премиум член, добиј куп бенефити и поддржи ја работата на IT.mk!
  • Важно
    Имате проблем со најава или регистрација на it.mk?
    Побарајте го решението на вашиот проблем ТУКА!

микрофон

  1. Се продаваат микрофон и веб камера.

    Се продаваат микрофон и веб камера.

    Продавам микрофон Razer Seiren X USB и камера Logitech C920 во перфектна состојба скоро некористени воопшто. Купени се во 2019, гаранцијата им е истечена, требаше да служат за Streaming меѓутоа ништо не бидна од тој план. Користени се макс неколку дена. Цената е 4000 денари за микрофонот и...
На врв Дно