• Важно
    Имате проблем со најава или регистрација на it.mk?
    Побарајте го решението на вашиот проблем ТУКА!

микро усб

  1. joki89

    микро усб конектор машки

    Здраво дечки, итно ми е потребен машки микро УСБ конектор како на слика подоле да го искористам за лемење на плочка за полнач на навигација со тмц антена. Кај може да се најде, некој да продава? Однапред благодарам, Поздрав Јовица
На врв Дно