Стани премиум член и добиј попуст на 2000+ производи и куп други бенефити!
  • Важно
    Имате проблем со најава или регистрација на it.mk?
    Побарајте го решението на вашиот проблем ТУКА!

mignon

  1. Продавам половен Eureka Mignon Silenzio еспресо млин

    Продавам половен Eureka Mignon Silenzio еспресо млин

    Продавам половен Eureka Mignon Silenzio еспресо млин. Стар е 3 години, зачуван максимално, истечена гаранција. Купен е од интерфуд, Скопје, јас сум прв сопственик. Ножевите се променети пред 3 недели со оргинали, и воедно порамнети. Црна боја мат. Доаѓа комплет со фабричкото пакување и додатоци...
На врв Дно