Стани премиум член и добиј попуст на 2000+ производи и куп други бенефити!
  • Важно
    Имате проблем со најава или регистрација на it.mk?
    Побарајте го решението на вашиот проблем ТУКА!

microsoft edge

  1. pipelin

    Microsoft Edge

    Microsoft го објави Dev и Canary верзиите на Microsoft Edge прелистувачот кој користи Chromium енџин. Истиот може да го симнете на линкот на сликата погоре.
На врв Дно