Стани премиум член и добиј попуст на 2000+ производи и куп други бенефити!
  • Важно
    Имате проблем со најава или регистрација на it.mk?
    Побарајте го решението на вашиот проблем ТУКА!

microsoft 365

  1. Mechanic

    Office 365

    Треба да купам 5-6 акаунти за во фирма, офис 365. Од сите апликации таму користиме само teams, onedrive, outlook (мора од microsoft, бидејќи клиентот користи teams). Ако ги купувам еден по еден ми се фаќа 6 долари за бејзик варијантата со веб верзии, или 12 долари за стандард, грубо за 5 акаунти...
На врв Дно