Стани премиум член и добиј попуст на 2000+ производи и куп други бенефити!
 • Важно
  Имате проблем со најава или регистрација на it.mk?
  Побарајте го решението на вашиот проблем ТУКА!

micosoft teams

 1. Mechanic

  Office 365

  Треба да купам 5-6 акаунти за во фирма, офис 365. Од сите апликации таму користиме само teams, onedrive, outlook (мора од microsoft, бидејќи клиентот користи teams). Ако ги купувам еден по еден ми се фаќа 6 долари за бејзик варијантата со веб верзии, или 12 долари за стандард, грубо за 5 акаунти...
 2. philldm

  Skype for Business - Micosoft Teams

  Друштво, дали некој од вас побогу знае како да се исконфигурира срањево, јер при крај сум со нерви, ќе биде „што сум кревал рака у вторник“?! Купен е 365 офис ентерпрајз, а сите видеа на нет што јас ги најдов беа за Скајп Бизнис, а во меѓувреме љангарите од Мајрософт го кикнале истиот и на...
На врв Дно