Стани премиум член, добиј куп бенефити и поддржи ја работата на IT.mk!
  • Важно
    Имате проблем со најава или регистрација на it.mk?
    Побарајте го решението на вашиот проблем ТУКА!

mice

  1. Продавам мауси

    Продавам мауси

    Здраво, Продавам неколку мауси: Razer Viper - купен од Сет, потполно функционален, без гаранција. Цена 1500 ден. Logitech G900 - купен од Нексио, потполно функционален, доаѓа со кутија, без гаранција. Цена 4000 ден. Logitech G Pro Wireless (црн) - купен од Анхоч, потполно функционален...
На врв Дно