• Важно
    Имате проблем со најава или регистрација на it.mk?
    Побарајте го решението на вашиот проблем ТУКА!

mi router

  1. Necromancer

    Пронаоѓање IP адреса на втор рутер

    Ај малку помош ако може, уште пред некој месец приклучив Mi Router 3 како дополна на телекомскиот Хуавеи (HG8245H) со цел да продолжам опсег што го постигнав. Рутерот не е лош, не ме импресионира многу, преку телефон не можам да се конектирам на него и Mi WiFi апликацијата ми јавува дека "No...
На врв Дно