Стани премиум член и добиј попуст на 2000+ производи и куп други бенефити!
 • Важно
  Имате проблем со најава или регистрација на it.mk?
  Побарајте го решението на вашиот проблем ТУКА!

mi notebook

 1. Notebook Asus GL753V

  Notebook Asus GL753V

  Ставам на проценка користен лап топ во добро сочувана состојба... Asus Republic of Gamers GL753V Intel I7 7700HQ 16GB DDR4 256GB M2 SSD GTX1050 4GB 17.3 Full HD RGB keyboard Батеријата држи 1 час до 1.30 во зависност од користење.... Забелешка: CTRL копчето кое се наога доле лево на...
 2. the_maker

  Mi Notebook

  Како што кажува насловот, еве стигнавме и до моментот кога ќе пишуваме понешто и за Mi лаптопите :) Само кратко инфо, повеќе до и на 27-ми месецов, но генерално овие се моделите: Mi Notebook Pro со Intel I7 процесор + GTX970M Pro верзијата доаѓа со Intel Core i7-6700HQ процесор и NVIDIA...
На врв Дно