Стани премиум член и добиј попуст на 2000+ производи и куп други бенефити!
 • Важно
  Имате проблем со најава или регистрација на it.mk?
  Побарајте го решението на вашиот проблем ТУКА!

mi band 6

 1. Xiaomi Mi Smart Band 6 Activity Tracker Black

  Xiaomi Mi Smart Band 6 Activity Tracker Black

  Продавам многу малку користен Xiaomi Mi Smart Band 6. Беше земен како подарок за џуниор, ама после месец-два носење, се изгуби меракот. И како и обично, ќе дреме во фиока со месеци пред да ми светне дека е подобро да се продаде отколку да фаќа прашина...
 2. Xiaomi Mi Smart Band 6 Activity Tracker Black

  Xiaomi Mi Smart Band 6 Activity Tracker Black

  Продавам многу малку користен Xiaomi Mi Smart Band 6. Набргу откако го земав, добив на подарок T-rex pro, и за да не дреме веќе во фиока решив да му најдам нов стопан. 1500 денари.
На врв Дно