Стани премиум член и добиј попуст на 2000+ производи и куп други бенефити!
  • Важно
    Имате проблем со најава или регистрација на it.mk?
    Побарајте го решението на вашиот проблем ТУКА!

mi 9

  1. Продавам Xiaomi Mi 9 6/64 GB

    Продавам Xiaomi Mi 9 6/64 GB

    Продавам Xiaomi Mi 9 со целосно пакување, со оригинален fast charger + 2 маски од кои едната не употребена. Snapdragon 855, RAM / ROM 6/64 GB, MiUi Global 12.5.1, Android 11 Телефонот е во одлична состојба, без никаква маана, освен малку на ќошот. (се гледа на сликата).
На врв Дно