• Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

    Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.

mi 8

  1. SpiritBond

    Xiaomi Mi 8

    Продавам Xiaomi Mi8 купен од Али во Октомври 2018. Користен е со заштитна маска и стакло од дента на отварање, го добивате како нов.Моделот е со 64 GB ROM и 6 GB RAM. Доаѓа со оригиналниот полнач и пакување. Цена: 16.000 ден
На врв Дно