• Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

    Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.

mi 5s

  1. Глупав

    Проценка Xiaomi Mi5s 3/64 купен Февруари 2017 од Hi-store MK

    ако има потреба и се заинтересирам за продажба ќе ставам слики отпосле... телефонот нема ни најмала грепка (ниту на камерата, ниту на екранот)
На врв Дно