• Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

    Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.

mi 4 band

  1. Garfield'

    Купувам заштитно стакло

    Здраво другари,. Од каде можам да купам заштитно стакло за xiaomi mi 4 band-часовник, доколку некој има може да ми пиши, одговарам одма,по ваша цена. Благодарам однапред.
На врв Дно