• Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

    Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.

mfp

  1. nikigo

    Продадено Print, copy, scan Epson L386 wifi factory CISS

    Продавам нов и неотпакуван принтер, копир, скенер Epson l386 со фабрички CISS. Epson L386 All-in-One WiFi Ink Tank Printer Multifunctional: Print, scan, copy and Wi-Fi Print Speed: Approx. 33 ppm / 15 ppm (Bk/Cl) Printing Resolution: 5760 x 1440 DPI Paper Tray Capacity: 100 sheets, A4 Plain...
На врв Дно