Стани премиум член и добиј попуст на 2000+ производи и куп други бенефити!
 • Важно
  Имате проблем со најава или регистрација на it.mk?
  Побарајте го решението на вашиот проблем ТУКА!

механичка

 1. Keychron K3 Ultra-slim Wireless Mechanical Keyboard + Wooden Palm Rest

  Keychron K3 Ultra-slim Wireless Mechanical Keyboard + Wooden Palm Rest

  Многу малце користена (помалце од 1 месец) бе никаков знак за користење. Уште ја чувам кутијата. Link: Keychron K3 Ultra-slim Wireless Mechanical Keyboard (Version 2) White backlight (секое копче индивидуално, има и интересни ефекти) Low-profile optical switches Hot-swappable Blue switches...
 2. ROG STRIX SCOPE NX TKL DELUXE

  ROG STRIX SCOPE NX TKL DELUXE

  Здраво дечки, На продажба оди ОДЛИЧНО зачувана ROG STRIX SCOPE NX TKL DELUXE (јеби ме долго име). Се продава бидејќи ќе земам wireless. Премиум гејмерска тастатура со RGB, алуминиумска рамка, AURA SYNC, магнетен wrist pad, торбиче за носење, итн. ROG NX Red switch Linear & Swift Гаранција 3...
 3. Keychron K3v2 (Limited Edition)

  Keychron K3v2 (Limited Edition)

  Здраво дечки, Продавам Keychron K3v2 (orange switch housing лимитирана серија): Low Profile Wireless Hot-Swappable Brown Keychron Switch RGB Backlight Купена во Август 2021 по цена од 126 долари директно од Keychron ($76 + $50 за шипинг). Во Keychron моментално основната цена е $94 (без...
 4. dangthe

  Продадено Продавам custom механички тастатури и свичеви.

  dangthe додаде нов оглас: Продавам custom механички тастатури и свичеви. - 1 ден. Видете го целиот оглас...
 5. VerGer

  Продадено Тастатура GK64x - Fully programable RGB, hotswap switches

  Алуминиумско кукиште, Kailh Box White (clicky види карактеристики) switches, модуларна (стандарден или три-делен спејсбар) како и со hotswap сокети за switches со што може да се менуваат switches-от без потреба од лемење. USB-C приклучок. RGB LED (што може да се програмира по вкус секое...
 6. comakot

  Некој да има ваков проблем со механичка?

  Имам Gigabyte Force k85 rgb со ред свичови и пред ден два копчето м почна да ми пишува по 2-3 пати, некој да имал ваков проблем па да кажи решение или за нова плачи. Тастатурата ја имам скоро година Еве тест како изгледа m m mm m m mmm m m mm m m m m mm m m m m m m mmm Се ова по полека праено...
На врв Дно