Стани премиум член, добиј куп бенефити и поддржи ја работата на IT.mk!
  • Важно
    Имате проблем со најава или регистрација на it.mk?
    Побарајте го решението на вашиот проблем ТУКА!

messinger bag

  1. Oktar

    Vanguard Alta Rise 38 Messenger Bag for DSLR

    Продавам прекрасна торбичка за преку рамо позната и како месинџер бег (messinger bag). Точниот модел е Vanguard Alta Rise 38 и дисконтинуиран продукт на Внагард па го нема на сајтот, или барем јас не успеав да го најдам (а го имаше пред месец дена). Некое инфо за торбичево може да видите тука...
На врв Дно