Стани премиум член, добиј куп бенефити и поддржи ја работата на IT.mk!
  • Важно
    Имате проблем со најава или регистрација на it.mk?
    Побарајте го решението на вашиот проблем ТУКА!

messenger

  1. M@RKO

    Facebook Messenger app

    Не најдов соодветна тема па затоа и отварам тема за мојот проблем. Приметив дека преку Facebook апликацијата на телефон кога кликам горе на икончето Не ми отвара преку messenger апликацијата туку во самата апликација на Facebook. Приметив на мајка ми и отвара преку апликација а мене не...
На врв Дно