Стани премиум член, добиј куп бенефити и поддржи ја работата на IT.mk!
  • Важно
    Имате проблем со најава или регистрација на it.mk?
    Побарајте го решението на вашиот проблем ТУКА!

mesh

  1. B

    Декодирање рутери

    SPEEDPORT PRO PLUS- model na ruter Posle 4 godini redovno plakjani smetki na mk telekom imav problem so konektiranje na ruter od Telekom de ,nikakva inforacija ne dobiv osven povrzete go postoeckiot ruter na noviot za da ima signal nikakvo objasnuvanje ne dobiv. Mislev se smenilo nesto deka...
На врв Дно