• Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

    Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.

menuvam

  1. Mao

    Prodavam 3 graficki XFX GTS XXX Edition RX 580 4gb OC 1386mhz

    Zdravo na site. Grafickive se kopani od april mesec, so dual bios za gaming i mining. Na 1vi sept go iskluciv rig-ot i mi ostanaa uste ovie 3 graficki za prodazba. bez garancija Cena za edna graficka e 12000 mkd. Za site komplet 33700 mkd.
На врв Дно