Стани премиум член, добиј куп бенефити и поддржи ја работата на IT.mk!
  • Важно
    Имате проблем со најава или регистрација на it.mk?
    Побарајте го решението на вашиот проблем ТУКА!

memory

  1. RAM Kingston HyperX Fury Black DIMM 2x8GB DDR4 2666MHz CL16 - со гаранција

    RAM Kingston HyperX Fury Black DIMM 2x8GB DDR4 2666MHz CL16 - со гаранција

    Купени од Анхоч и користени 4 години. Гаранцијата важи до 01.11.2023. Ги продавам бидејќи се надградив со нови. Ве молам проценка. Скопје
На врв Дно