Стани премиум член, добиј куп бенефити и поддржи ја работата на IT.mk!
  • Важно
    Имате проблем со најава или регистрација на it.mk?
    Побарајте го решението на вашиот проблем ТУКА!

memorii

  1. Micron 16GB (2x8GB) 2666MHz SODIMM 1RX8

    Micron 16GB (2x8GB) 2666MHz SODIMM 1RX8

    На продажба меморијата од наслов: Micron 2x8GB 2666MHz - 2200ден.
На врв Дно