• Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

    Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.

мек

  1. Oktar

    Продадено Apple Keyboard A1314

    Тастатурата е практично некористена, 98,7% од времето дреме во фиока и од тие причини си реков (во себе, не на глас), а да ја продадам... Исправна е целосно, работи на две АА батерии и користи блутут протокол за комуникација. Работи и со мек и со ПЦ. Релативно тивка, фини дугмиќи... За споредба...
На врв Дно