Стани премиум член и добиј попуст на 2000+ производи и куп други бенефити!
  • Важно
    Имате проблем со најава или регистрација на it.mk?
    Побарајте го решението на вашиот проблем ТУКА!

megadrive

  1. Купувам стари видео игри кертриџи/дискети/касети

    Купувам стари видео игри кертриџи/дискети/касети

    Купувам оригинални игрици/кертриџи/касети/дискети за Nintendo NES, Super Nintendo SNES, Nintendo 64, Nintendo GameCube, Sega Master, Sega Genesis/Mega Drive, Game Boy (color), Game Boy Advance и слично. Барам исправни и оригинални игри. Фер цени по договор. Контактирајте ме преку порака.
На врв Дно