Стани премиум член, добиј куп бенефити и поддржи ја работата на IT.mk!
  • Важно
    Имате проблем со најава или регистрација на it.mk?
    Побарајте го решението на вашиот проблем ТУКА!

mecoolm8sprol

  1. Нема Слика

    Продавам Mecool M8S Pro L AndroidTV бокс

    Го продавам следниов бокс како од насловот. Користен во перфектна состојба и потполно функционален со мали знаци од користење на далечинското. Android TV 7.1 . Цена 25 евра. Да не трупам спецификации овде, заинтересираните нека ѕирнат овде. Истиот идентичен со потполно пакување. Моментално се...
На врв Дно